درباره ما

درباره ما

اندازه گیری کنید، راحت تر تولید کنید!

شرکت سنجش ره آورد نیکان در سال 1396 با هدف تولید بومی تجهیزات آزمون تاسیس شد. در ابتدا تیم سه نفره شرکت تولیداتی در زمینه دستگاه های آزمون حوزه پلیمر و پلاستیک ها را شروع کرد. در ابتدای کار، برند آزونیکس برای محصولات شرکت برگزیده شد که پس بررسی های مختلف، به "آزونیک" تغییر یافت. برد "آزونیک" برای شرکت سنجش ره آورد نیکان ثبت شده است.

پس از شروع ساخت دستگاههای مانند دستگاه تست عبور نور (یا اپاسیتی) و نیاز بازار و مراکز معاینه فنی، آزونیک اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات تست سیلندرهای هیدرواستاتیک گرفت. در این مسیر، در آزونیک، یک مدل پمپ افزایش فشار هیدروپنوماتیک طراحی و ساخته شد که روی دستگاهها نصب می شد. با توجه به نوع طراحی این پمپ و همچنین سیستم کنترل، دستگاه آزمون هیدرواستاتیک فشار بالای آزونیک با نام تجاری AZS-HPT450 توانست حائز درجه دانش بنیان گردد و پس از آن شرکت سنجش ره آورد نیکان دانش بنیان شد.

آزونیک یعنی آزمون و الکترونیک:

از ابتدای فعالیت آزونیک، همواره الکترونیک جزعی پر رنگ از مجموعه عملکرد شرکت بوده است. با توجه به توانایی الکترونیک شرکت، عملا پروژه های الکترونیک قوی در شرکت انجام پذیرفت. در واحد الکترونیک شرکت، جدای از سیستم های کنترلی و اندازه گیری دستگاه ها، پروژه های مهندسی معکوس و تولید برد متنوعی تا بردهای چندلایه اروپایی صورت گرفت. در حال حاضر در آزونیک بیش از 550 قطعه مهندسی معکوس شده را با موفقیت تحویل صنایع مختلفی همچون صنعت ریلی، معدن، نساجی و... داده است. یکی از محصولات جدید این شرکت، فلزیاب های کانوایر قابل استفاده در خطوط معدنی مختلف می باشد که محصول نیز دانش بنیان می باشد.

ما در آزونیک در حال حاضر انواع دستگاههای کشش و فشار تا ظرفیت 15 تن، دستگاههای تست خستگی محوری تا ظرفیت 10 تن و متعلقات مختلف این دستگاهها را تولید می کنیم و سه دسته از محصولات این شرکت حائز عنوان دانش بنیان شده اند. آزونیک همچنین می تواند پروژه های مخلتف دستگاههای اندازه گیری مخصوص را برای شما طراحی و اجرا نماید. از این دست تجهیزات، می توان به مجموعه دستگاههای تست فنر و دستگاه تست گیربکس را نام برد.

راه همچنان ادامه دارد...

ما در تلاش برای بهبود کارایی و دقت دستگاه های تولیدی و همچنین اضافه کردن محصولات جدید در زمینه اندازه گیری و آزمون هستیم. برنامه کلی این شرکت رسیدن به برند اول در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری، آزمون صنعتی می باشد.