درباره ما

شرکت سنجش ره آورد نیکان از سال 93 و با فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی، تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی، ابتدا تحت عنوان گروه صنعتی پیشرو کنترل فعالیت خود را آغاز نموده و پس از مدتها خدمت در عرصه طراحی، ساخت و مهندسی معکوس تجهیزات صنعتی و الکترونیکی هم اکنون با برند آزونیک اقدام به ارائه خدمات می نماید.
دارا بودن تیم کاری ماهر و متخصص در زمینه های الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر، در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات و بردهای الکترونیکی و تجهیزات کنترل کیفی و آزمایشگاهی از ویژگی های بارز این مجموعه است، بطوریکه در سال اول تاسیس بالغ بر 10 پروژه صنعتی، 20 پروژه الکترونیک و 20 پروژه آزمایشگاهی با کسب رضایتمندی مشتریان توسط این شرکت به انجام رسید.


در حال حاضر برند آزونیک بعنوان یکی از گزینه های اصلی مهندسی معکوس، طراحی و ساخت انواع تجهیزات الکترونیکی در شرق کشور افتخار همکاری با سازمان بهره برداری قطار شهری مشهد، شهرداری مشهد، شرکت ملی پخش فرآورده هاي نفتی ایران، سازمان آب و فاضلاب، پارک علم و فناوری، سازمان مدیریت پسماند، سنگ اهن سنگان خواف و بسیاری از شرکتهای خصوصی و دولتی دیگر را دارد.

شرکت سنجش ره آورد نیکان هم اکنون رنج کامل تجهیزات آزمون‌های مربوط به آزمایشگاههای صنایع لاستیک و پلاستیک ، خطوط تست هیدرواستاتیک سیلندر های CNG ، انواع گیج های سیرکومتر، سختی سنجی و سیرکومتر و همینطور ساخت کالیبراتورهای دقیق پارامترهای دما، فشار و نیرو را در کارنامه خود دارد.

با عنایت به وجود تجهیزات الکترونیکی پیشرفته در سازمان ها و نهادهای مختلف و هزینه های هنگفت جهت تامین این تجهیزات، تعمیرات تخصصی تجهیزات الکترونیکی و آزمایشگاهی به عنوان نیاز روز جامعه و گامی موثر در کاهش هزینه‌های سربار سازمان ها و بازگشت سرمایه آنها شناسایی شده و در خط مشی شرکت قرار گرفت. به این ترتیب شرکت سنجش ره آورد نیکان در طول یک سال اخیر، فعالیت خود را در زمینه رفع عیب تخصصی تجهیزات الکترونیکی و آزمایشگاهی برای سازمانهای مختلف دولتی و خصوصی آغاز نمود و مفتخر است طی این مدت با رفع خرابی تخصصی بیش از 200 تجهیز با تکنولوژی بالا، ضمن جلب رضایت مشتریان با هزینه ای مناسب بازگشت سرمایه بسیار قابل توجهی برای این سازمان‌ها و شرکت ها فراهم نموده است.
نمایشگرهای صنعتی، به عنوان جزئی از سیستم های کنترلی صنعتی که در فرایند های کنترل و مانیتورینگ آن از کامپیوترهای صنعتی استفاده می شود، در صنایعی همچون حمل و نقل ریلی، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع نساجی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت سنجش ره آورد نیکان سناباد با بررسی نیاز روز صنعت، طراحی و ساخت کامپیوتر صنعتی جهت پردازش و کنترل سیستمها به صورت حرفه ای و آسان و همچنین طراحی و ساخت مانیتور صنعتی به عنوان یک راهكار حرفه‌ای تصویری، را در لیست محصولات شرکت قرار داده است و این محصول را کاملا مطابق نیاز و سفارش مشتری تولید می نماید.